НОВИНИ

18  червня 2024 року

Газовики ліквідували пошкодження на газопроводі високого тиску у Ізюмському районі

Під час обстеження газових мереж у Ізюмському районі було виявлено наскрізне пошкодження одного з газопроводів високого тиску поблизу села Мала Камишуваха.
Працівники Харківської філії «Газмережі» у оперативному режимі відремонтували пошкоджену трубу. Припинень газопостачання на час ремонтів вдалося уникнути. Наразі природний газ продовжує надходити до осель мешканців району відремонтованою мережею.

 

 

 

17  червня 2024 року

Окупанти обстріляли житлові будинки Куп’янська і Борової та пошкодили газові мережі

Минулого тижня працівники Куп’янського управління Харківської філії «Газмережі» ліквідували 10 аварійних ситуацій на газових мережах у Куп’янській і Борівській громадах області. Всі аварії із витоками газу виникли через обстріли ворогом житлових кварталів у населених пунктах громади. Найбільшу кількість руйнувань зазнали газопроводи приватних домоволодінь людей. Також були пошкоджені розподільні мережі, якими паливо надходить до осель споживачів.
Половина відновлювальних робіт газової системи, після прильотів російських снарядів, виконана газовиками «Газмереж» без припинення газопостачання у домівки мешканців громад. А проведені ремонти інфраструктури дали змогу повернути надходження газу ще до 236 домоволодінь.

 

 

 

13  червня 2024 року

«Газмережі» відремонтують газопровід у Мереф’янській громаді

На час проведення Харківською філією «Газмережі» ремонту одного з розподільних газопроводів, що забезпечує газом мешканців Мереф’янської громади, буде тимчасово призупинено газопостачання у наступних населених пунктах:
· селище Утківка
· селище Селекційне
· місто Мерефа, по вулицям:
вул. Лозівській;
в’їзду Лозівському;
вул. Заборянській;
вул. Юрченка Олександра;
вул. Кільцевій;
вул. Ігоря Сікорського
Припинення газопостачання буде здійснено 18.06.2024р. о 09-00 год.
Відновлення газопостачання планується розпочати 19.06.2024р. з 09-00 год.

 

 

07 червня 2024 року

У Харківському районі призупиняється розподіл газу на час ремонтів газових мереж

На час проведення ремонтних робіт на газорозподільних мережах, тимчасово призупиняється розподіл газу до населених пунктів Харківського району:

– с. Затишшя (нині-частина Індустріального району м. Харкова)

– с. Благодатне

– с. Зернове

Загалом на час ремонтів розподіл газу припиняється до 837 домоволодінь.

Відключення газопостачання заплановане на 12.06.2024р., з 10-00 год.

Відновлення подачі газу буде здійснюватися 13.06.2024р., з 9-00 год.

 

 

 

05 червня 2024 року

«Газмережі» усунули майже 200 витоків газу у багатоповерхівках області

Лише протягом останнього тижня, під час технічного обслуговування газопроводів спільної власності у багатоквартирних будинках, газовики ліквідували майже 200 витоків газу на зовнішніх газопроводах багатоповерхівок. Переважна більшість обстежених будинків раніше не мала договорів на техобслуговування газових комунікацій на підставі цього не проводилися планово попереджувальні роботи  , що призвело до їх незадовільного технічного стану і потенційно збільшувало ризики аварійних ситуацій.

Чисельні приховані витоки газу на зовнішніх мережах багатоповерхівок є вкрай небезпечними в умовах агресії рф, коли ворожі снаряди щодня завдають шкоди житлу людей.

Загалом з початку року спеціалісти Харківської філії «Газмережі» провели техобслуговування у 428 багатоквартирних будинках області. До кінця поточного року такі роботи заплановані ще у близько 1,2 тисячі багатоповерхівок.

Для обстеження газопроводів у приватних домоволодіннях, власники таких домоволодінь можуть замовити послугу з технічного обслуговування у найближчих центрах обслуговування клієнтів Харківської філії «Газмережі».

Контактні телефони:

+38 066 300 28 88

+38 098 300 28 88

+38 093 300 28 88

Відповідно до умов законодавства та для безпеки мешканців житла, власники/співвласники домоволодінь мають забезпечувати техобслуговування будинкових газових мереж у своїх оселях. Техобслуговування будинкових комунікацій проводиться за кошти власників/співвласників будинку.

Терміни обслуговування газопроводів спільної власності – раз на три або 5 років.

Обстеження розподільних газопроводів високого, середнього та низького тиску, споруд та обладнання на них здійснюється за тарифні кошти Оператора ГРМ. Терміни обстежень також залежать від віку газопроводів.

 

 

04 червня 2024 року

«Газмережі» рекомендують перевірити оплати за розподіл газу у застосунках банків

Клієнти Харківської філії «Газмережі» продовжують помилково оплачувати кошти за розподіл газу на рахунок минулого Оператора ГРМ та накопичувати борги за послуги. Проаналізувавши понад 500 звернень клієнтів, які були переконані, що своєчасно оплачують за розподіл газу, встановлено їх помилкові оплати на рахунок іншої організації, яка послуг за розподіл газу майже рік не надає.

Переважна більшість помилок при розрахунках стосувалася споживачів, які тимчасово не мешкають у домоволодіннях та споживачів, які створили шаблони для щомісячної оплати у застосунках банків і не актуалізували у шаблоні дані отримувача платежу при зміні Оператора ГРМ.

Для повернення помилкових оплат Харківська філія «Газмережі» рекомендує звернутись до отримувача сплачених коштів, зазначеного у квитанції про оплату, із заявою на повернення помилкових платежів.

Також, газовики просять своїх клієнтів, що оплачують за розподіл газу по самостійно створеним шаблонам у застосунках банків, перевірити шаблони на коректність внесених реквізитів Оператора ГРМ:

Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»

код ЄДРПОУ 45051254

IBAN UA143518230000026039300108023 в АТ «Ощадбанк»

(для побутових споживачів)

Завантажити електронний рахунок з реквізитами Харківської філії «Газмережі» можна через особистий кабінет на сайті «Газмережі» https://my.grmu.com.ua/login

Контакти центрів обслуговування клієнтів для консультації по особовому рахунку та допомоги у вирішенні питань, за посиланням https://kh.grmu.com.ua/contacts/

 

 

 

03 червня 2024 року

Окупанти обстріляли газові мережі двох громад Харківської області

Протягом вихідних, військові рф завдали ударів по газовим комунікаціям Золочівської та Малоданилівської громад.

У одному з сіл Золочівської громади обстрілами пошкоджений розподільний газопровід низького тиску, який забезпечує надходження газу до будинків. Фахівці Харківської філії «Газмережі» оперативно відремонтували пошкоджену ділянку мережі, без припинення газопостачання мешканцям громади.

У Малоданилівській громаді окупаційні війська перебили газопроводи житлових будинків та пошкодили обладнання на них. Частково ремонт будинкових газогонів також вдалось виконати без припинення подачі енергоносія.

 

 

 

31 травня  2024 року

Переконатись у зарахуванні показань лічильника газу можна до отримання рахунку

З 1 по 5 червня споживачі газу передаватимуть показання газових лічильників за травень. Аби дані оперативно відобразилися на особовому рахунку споживача, харківські газові компанії рекомендують скористатись особистим кабінетом на сайті «Газмережі» https://my.grmu.com.ua/login

Для уникнення розрахункових нарахувань, Харківська та Харківська міська філії «Газмережі» рекомендують споживачам, які тимчасово не мешкають у домоволодіннях, передати через особистий кабінет останні зафіксовані ними дані лічильників. Після вводу даних, інформація по особовому рахунку споживача буде оновлена у розділі «Показання та споживання газу» і власник домоволодіння, до отримання рахунків, може переконатись у її коректності.

Наразі особистим кабінетом на сайті «Газмережі» користується 45 тисяч родин Харкова і області.

 

 

29 травня  2024 року

«Газмережі» відремонтують газопроводи у Балаклії

Для безаварійної роботи газових мереж у опалювальному сезоні, Харківська філія «Газмережі» відремонтує газопроводи низького тиску у місті Балаклія Ізюмського району.
На час ремонтів буде тимчасово призупинено розподіл газу на наступних вулицях міста:
вул. Данилевського (буд. 1-13)
вул. Зелена (буд. 49)
Запланована дата проведення робіт 05.06.2024 р.

 

 

25 травня  2024 року

На час ремонтів тимчасово призупиняється розподіл газу у одне з сіл Балаклійської громади

У рамках підготовки до нового опалювального сезону, фахівці Харківської філії «Газмережі» виконають ремонтні роботи на газових мережах, якими доставляється газ у село Мілова Балаклійської громади Ізюмського району.
На час ремонтів буде тимчасово призупинено газопостачання мешканців села – споживачів газу.
Роботи на газорозподільних мережах розпочнуться 29.05.2024 року.
Плануєма дата завершення робіт – 31.05.2024р.

 

 

20 травня  2024 року

«Газмережі» локалізували аварійні ситуації у чотирьох населених пунктах Куп’янщини

На вихідних окупаційна армія рф завдала ударів по газовим мережам чотирьох населених пунктів Куп’янського району. Внаслідок обстрілів пошкоджені газові мережі багатоквартирних та приватних будинків, розподільні газопроводи низького тиску.

Куп’янські газовики Харківської філії «Газмережі» локалізували близько десяти аварійних ситуацій на газовій інфраструктурі району. Локалізацію двох аварій вдалось провести без припинення газопостачання мешканцям району.

 

 

20 травня  2024 року

Переваги які отримують користувачі особистих кабінетів на сайті Газмереж

 • отримання онлайн-рахунків за розподіл газу;
 • контроль особового рахунку у зручний для себе час;
 • швидка передача показань оператору мереж;
 • можливість оплатити через кабінет за доставку газу

Особистий кабінет на сайті Газмереж доступний для користувачів ПК, ноутбуків та мобільних гаджетів.

 

 

17 травня  2024 року

«Газмережі» відновили обстріляний газопровід у одному з сіл Дергачівської громади

Під час російських обстрілів території Дергачівської громади, у одному з сіл, пошкоджений розподільний газопровід, що доставляє газ до будинків мешканців громади.

Дергачівським газовикам Харківської філії «Газмережі» вдалось виконати ремонт пошкодженого газогону без припинення газопостачання споживачам

Газ продовжує надходити до осель.

 

 

16 травня  2024 року

Харківські газовики локалізували 47 аварійних ситуацій

З початку травня Харківська та Харківська міська філія «Газмережі» локалізували 47 аварій на газових мережах, що виникли через обстріли рф Харкова та Харківської області. Тривають комплексно-приладові обстеження газорозподільних мереж високого, середнього та низького тиску для виявлення можливих місць пошкодження труб та ізоляції. Наразі перевірено близько 400 км газопроводів.

Для допомоги клієнтам у вирішенні питань щодо розподілу природного газу працює 21 центр обслуговування клієнтів «Газмережі». Зв’язатись зі спеціалістами центрів обслуговування клієнтів можна за телефонами контакт-центру:

 • 066-300-2-888,
 • 098-300-2-888,
 • 093-300-2-888.

Харківська та Харківська міська філія «Газмережі» щиро дякують мешканцям міста та області за оплату послуг розподілу газу. Це, попри інтенсивні обстріли, підтримує життєдіяльність у нашому регіоні і забезпечує подачу газу в сотні тисяч будинків та квартир.

Онлайн-доступ до своїх особових рахунків споживачі Харкова та області можуть отримати в особистому кабінеті.

 

 

15 травня  2024 року

Запрошуємо приєднатись до команди Харківської філії «Газмережі» у місті Красноград

Красноградське управління Харківської філії «Газмережі» запрошує на роботу:

 • фахівця з інформаційних технологій;
 • інженера з метрології;
 • водія автотранспортних засобів.

Пропонуємо:

 • офіційне працевлаштування;
 • повний соціальний пакет;
 • стабільну та своєчасну оплату праці

Детальна інформація та запис на співбесіду за телефоном (050) 151 57 48

 

 

14 травня  2024 року

Як дистанційно дізнатись інформацію по особовому рахунку

Шановні клієнти! Дізнатись усю необхідну інформацію по особовому рахунку за розподіл газу Ви можете дистанційно, через особистий кабінет.

Також, отримати консультацію з питань розподілу газу можна у спеціалістів центрів обслуговування клієнтів Харківської філії «Газмережі» за телефонами:

+38 066 300 28 88

+38 098 300 28 88

+38 093 300 28 88

 

 

13 травня  2024 року

Рф завдала ударів по газовим мережам трьох громад області

Внаслідок обстрілів рф території Харківської області, протягом вихідних пошкоджені розподільні газопроводи низького та середнього тиску, газові мережі житлових будинків. Окупаційні війська залишили без газу понад 400 домоволодінь у Золочівській, Куп’янській та Дергачівській громадах.

Працівники Харківської філії «Газмережі» знаходяться на робочих місцях і вживають всі можливі заходи для відновлення газопостачання. Терміни відновлювальних робіт залежать від ходу бойових дій.

 

 

10 травня  2024 року

Працівники «Газмережі» пройшли навчальний курс з надання домедичної допомоги постраждалим від мінно-вибухових травм

Близько 200 працівників Харківської філії «Газмережі» пройшли навчальний курс з надання першої домедичної допомоги постраждалим від мінно-вибухових травм. Парамедики благодійного фонду Mission Kharkiv провели тестування газовиків, розповіли про способи зупинки критичної кровотечі, навчили використовувати турнікети, тампонувати рани, застосовувати метод тиску.

При отриманні поранення, у тому числі внаслідок ракетних влучень, з критичною кровотечею, без надання домедичної допомоги людина може загинути від втрати крові протягом 1-3 хвилин.

Навчальний курс спрямований на збереження життя працівників критичної інфраструктури, оточуючих людей у разі виникнення надзвичайних ситуацій, усвідомлення необхідності кожній людині турбуватись про власну безпеку і безпеку близьких людей.

Інструктори Mission Kharkiv мають практичний досвід надання домедичної допомоги у разі осколкових поранень, які спричиняють критичну кровотечу.

 

 

10 травня  2024 року

Травневі рахунки за послугу з розподілу газу вже в особистому кабінеті

Щоб завантажити рахунок:

 • увійдіть в особистий кабінет https://my.grmu.com.ua/;
 • оберіть розділ «Історія розрахунків»;
 • натиснути кнопку «Отримати рахунок».

Або ж на головній сторінці натисніть «Актуальний рахунок».

Сформовані платіжки доступні онлайн 24/7. Саме тому ви у будь-який момент може завантажити їх собі на смартфон. А також оплатити за розподіл газу.

Дякуємо нашим клієнтам за своєчасні розрахунки!

 

 

09 травня  2024 року

Відновлено газопостачання у село Золочівської громади

Під час обстрілів рф території Золочівської громади, росіяни перебили один з розподільних газопроводів, яким доставляється газ мешканцям села Калинове Богодухівського району.
Наразі ремонт пошкодженої мережі завершено. Подача газу у село відновлена.
Загалом, за останній тиждень, Харківська філія «Газмережі» відновила газопостачання після обстрілів Харківської області до 170 домоволодінь у Золочівській, Куп’янській, Липецькій громадах.

 

 

 

 

08 травня  2024 року

«Газмережі» локалізували 7 тис. аварійних ситуацій через несправність будинкових газопроводів

За час минулого опалювального сезону клієнти Харківської філії «Газмережі» близько 7 тис. раз звернулись до аварійної газової служби. Основна причина – запах газу у будинку, у приміщеннях, де встановлені газові прилади.
Як уникнути аварійних ситуацій та підвищити безпеку для своїй оселі:
 • Проводити планове технічне обслуговування газових мереж будинку.
 • Встановлювати та замінювати газові прилади скориставшись послугами спеціалізованих організацій, що мають дозвіл на газонебезпечні роботи.
 • При несправності газового приладу звернутись до сервісної компанії, що здійснює гарантійне обслуговування обладнання або до спеціалізованої організації, якщо обладнання вичерпало гарантійний термін.
Законодавство передбачає відповідальність власників та співвласників будинку за технічний стан будинкових комунікацій. Але перш за все, надійність газових мереж в оселі – це безпека її мешканців.
Замовити послуги з технічного обслуговування, заміни, встановлення газових приладів, газифікації «під ключ» можна у центрах обслуговування клієнтів Харківської філії «Газмережі».
Готуємось до наступної зими разом!

 

 

08 травня  2024 року

З початку року Харківська філія «Газмережі» ліквідувала наслідки близько 50 прильотів по розподільним газопроводам низького, середнього та низького тиску

Третину ремонтів перебитих газових комунікацій вдалось виконати без припинення газопостачання у оселі людей.

Проведені відновлювальні роботи дозволили здійснити пуски газу для понад 22 тис. домівок області

Локалізація та ліквідація наслідків обстрілів газорозподільної системи здійснюється за рахунок отриманих оператором мереж коштів за розподіл газу.

В умовах бойових дій кожна оплачена споживачами гривня перешкоджає планам ворога знищити критично-важливу для родин області інфраструктуру.

Дякуємо нашим клієнтам за своєчасні розрахунки!

Продовжуємо працювати над відновленням газових мереж.

 

 

07 травня  2024 року

«Газмережі» підключили газ у обстріляну багатоповерхівку Куп’янщини

Під час великодніх свят ворог цинічно обстріляв куп’янські родини, що мешкають у багатоквартирному секторі селища Ківшарівка. У одній з багатоповерхівок було перебито газопровід-ввід низького тиску до будинку, осколкові ураження отримала вся газова система домоволодіння.
Аби повернути людям газ, куп’янські газовики Харківської філії «Газмережі» відремонтували підвідний газопровід, обстежили та випробували всю газову систему будинку, ліквідували пошкодження на мережах. Подача енергоносія відновлена для 44 родин постраждалої багатоповерхівки.
Кілька квартир людей знищені ударами російських снарядів.

 

 

 

07 травня  2024 року

Запрошуємо приєднатись до команди Харківської філії «Газмережі» у місті Балаклія

Балаклійська дільниця Харківської філії «Газмережі» запрошує на роботу диспетчерів аварійно-диспетчерської служби.

Пропонуємо:

 • офіційне працевлаштування;
 • повний соціальний пакет;
 • стабільну та своєчасну оплату праці

Детальна інформація та запис на співбесіду за телефоном (067) 204 15 27

 

 

 

07 травня  2024 року

Газмережі» обстежать газопроводи у 250 багатоповерхівках області

У травні 2024 року Харківська філія «Газмережі» проведе технічне обслуговування газопроводів спільного користування у 250 багатоквартирних будинках Харківської області.

З початку цього року аналогічні обстеження мереж вже виконані у понад 230 багатоповерхівках. Під час проведення робіт спеціалісти «Газмереж» виявили та ліквідували 1,6 тисяч витоків газу на газопроводах зовні житлових будинків.

Технічне обслуговування має за мету підвищити рівень надійності та безаварійності газових артерій, на які покладається додаткове навантаження в умовах війни та бойових дій.

Протягом останнього місяці весни, будинкові газопроводи спільної власності будуть обстежені у багатоквартирних домівках Богодухівської, Дергачівської, Золочівської, Солоницівської, Зміївської, Валківської, Краснокутської, Нововодолазької, Первомайської, Лозівської, Сахновщинської, Красноградської, Зачепилівської, Кегичівської, Ізюмської, Пісочинської, Безлюдівської, Південноміської, Роганської, Новопокровської, Печенізької, Чкалівської, Балаклійської, Донецької громад Харківської області.

Адреси будинків, де проводитиметься техобслуговування, можна подивитися у розділі «Технічне обслуговування».

 

 

06 травня  2024 року

Протягом Великодніх свят ворог завдав удару по житловим будинкам та газовим мережам Золочівської, Купʼянської, Циркунівської громад

Постраждали розподільні газопроводи низького тиску, газогони багатоквартирного та приватного житла люде.
У одному з населених пунктів Золочівської громади ремонт двох пошкоджених газопроводів низького тиску вдалось виконати без припинення газопостачання споживачам.
Служби Харківської філії «Газмережі» продовжують працювати над відновленням обстріляної системи газорозподілу.

 

 

03 травня  2024 року

«Газмережі» підключили газ у обстріляному будинку Золочіва

Внаслідок обстрілу Золочіва ворожими керованими авіабомбами було пошкоджено будинковий регулятор тиску газу та ввідні газопроводи до багатоквартирного і приватного будинку.
Газовики Харківської філії «Газмережі» відремонтували перебиті ділянки газопроводу та перезапустили систему газопостачання багатоквартирного будинку. Подача енергоносія відновлена для 16 золочівських родин.
Приватний будинок, нажаль, ворог зруйнував.

 

 

03 травня  2024 року

Майже пів-сотні пошкоджень зазнали газові мережі через обстріли рф

З початку 2024 року фахівці Харківської філії «Газмережі» ліквідували майже пів-сотні пошкоджень ворожими снарядами розподільних газопроводів високого, середнього та низького тиску. Загалом у області локалізовано 200 аварійних ситуацій, що виникли внаслідок обстрілів армією рф житлових будинків та інфраструктури.
Найбільш небезпечні роботи з відновлення газопостачання виконані у Куп’янській, Липецькій, Дергачівській громадах. Попри інтенсивні бойові дії газовики ремонтують перебиті труби навіть у прикордонних населених пунктах і намагаються максимально швидко відновити газ.
Після проведених ремонтів, подача енергоносія відновлена для мешканців 22 тисяч домоволодінь.

 

 

02 травня  2024 року

«Газмережі» відновили подачу газу до 100 будинків Липців

Під час обстрілів ворогом території Липецької громади, був перебитий один з розподільних газопроводів. Ворог в черговий раз залишив без енергоносія 100 будинків селища.
Не зважаючи на активні бойові дії фахівці Харківської філії «Газмережі» відновили роботу газопроводу. Усунення наслідків прильотів по комунікаціям тривало два дні.
Наразі надходження природного газу відновлено до усіх домоволодінь.

 

 

 

22 квітня  2024 року

Понад 40 дітей у своїх малюнках розповіли про свої знання з безпеки

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці, профспілкова організація Харківської філії «Газмережі» проводить конкурс дитячого малюнку «Вчуся жити безпечно». Метою конкурсу є популяризація серед юнаків базових норм і правил безпеки, збереження і відновлення природних ресурсів, виховання культури безпечної поведінки.

Оригінальні дитячі роботи приймаються до 22 квітня. У конкурсі приймають участь діти від 8 до 17 років. Наразі профактив отримав близько 50 авторських робіт.

Основні вимоги для малюнків:

– розкривати тематику правил безпеки

– розкривати тематику дбайливого поводження з навколишнім середовищем

– мають бути виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами або гуашшю

– розмір формату малюнку А3 або А4

 

 

18 квітня  2024 року

28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці

Міжнародна організація праці — одна із найстаріших міжнародних організацій. В Україні проведення Дня охорони праці запроваджено з метою запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням. В умовах війни цей день набуває особливого значення. Адже щодня працівникам критичної інфраструктури доводиться ліквідовувати наслідки ворожих бомбардувань.

Користуючись додатковою нагодою, Харківською філією «Газмережі» запланована серія навчань з надання домедичної допомоги в умовах воєнного стану, практичних занять з охорони праці, популяризації безпеки серед молоді, галузеві марафони, зустрічі для обговорення нагальних питань.

 

 

20 березня  2024 року

Додаткові номери АДС

Телефони для аварійних викликів

 

 

15 березня  2024 року

«Газмережі» відремонтують газопроводи у Новопокровській громаді

З 20 по 21 березня 2024 року фахівці Чугуївського управління Харківської філії «Газмережі» виконають ремонти розподільних газопроводів низького тиску у Новопокровській громаді.

На час робіт буде тимчасово призупинено розподіл газу в селище Тернова Чугуївського району, за наступними адресами:

– Вулиця Чугуївська, з 19 по 61 будинок. Тимчасове припинення газопостачання заплановане на 20.03.2024р. з 09:00 по 17:00 год.

– Вулиця Чугуївська, з 20 по 54 будинок. Тимчасове припинення газопостачання заплановане на 21.03.2024р. з 09:00 по 17:00 год.

Просимо споживачів-мешканців селища Тернова надати доступ працівникам Харківської філії «Газмережі» до газового обладнання домоволодінь, для безпечного відновлення газопостачання у будинки, після завершення планових ремонтів.

 

 

07 березня 2024 року

Щодо затримання Службою безпеки України «газовиків» із Вовчанська на Харківщині

Інформуємо, що затримані не є працівниками ані АТ «Харківгаз», ані Харківської філії «ГАЗМЕРЕЖІ».

У своїй роботі компанія дотримується принципів надійної та прозорої кадрової політики.

Дякуємо всім співробітникам, які, попри всі ризики, забезпечують надійне газопостачання для українців на тилових і прифронтових територіях.

 

14 лютого 2024 року

«Газмережі» відновили газопостачання у село Липецької громади

Фахівці Липецької дільниці «Газмережі» відновили газопостачання у одне із сіл прикордонної громади Харківського району.

Днями мешканці села залишились без енергоносія через пошкодження росіянами одного з розподільних газопроводів, яким газ доставляється до житлових будинків.

Наразі газовики завершили ремонт пошкодженої мережі та відновили подачу газу для родин Липецької громади.

 

14 лютого 2024 року

Що варто врахувати при реєстрацію кабінету за розподіл газу

Всі споживачі газу мають два особових рахунки:

 • 9-ти значний код – особовий рахунок за газ. За цим особовим рахунком здійснюється оплата за газ його Постачальнику.
 • 10-ти значний код – особовий рахунок за розподіл газу. Для споживачів газу Харківської області він починається з цифр 132… За цим особовим рахунком здійснюється оплата за розподіл газу Харківській філії «Газмережі».

Для реєстрації кабінету за розподіл газу на сайті «Газмережі» https://my.grmu.com.ua/login потрібно ввести номер особового рахунку, що починається саме з цифр 132…

Функціонал кабінету:

 • передача показань
 • контроль стану особового рахунку та зарахування оплат за розподіл газу
 • онлайн-рахунки за розподіл газу
 • історія нарахувань та оплат за розподіл газу
 • онлайн-оплата послуг

 

13 лютого 2024 року

Запрошує на роботу у районні дільниці Харківської філії «Газмережі»

Харківської філії «Газмережі» запрошує на роботу до районних дільниць наступних фахівців:

Золочівська дільниця

 • слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування
 • слюсар з експлуатації та ремонту підземних газопроводів
 • водій автотранспортних засобів
 • диспетчер аварійно-диспетчерської служби

Богодухівська дільниця

 • диспетчер аварійно-диспетчерської служби
 • слюсар аварійно-відбудовних робіт в газовому господарстві

Пересічанська дільниця

 • диспетчер аварійно-диспетчерської служби
 • водій автотранспортних засобів
 • технік служби експлуатації мереж
 • контролер газового господарства

Пропонуємо:

 • офіційне працевлаштування;
 • повний соціальний пакет;
 • стабільну та своєчасну оплату праці.

Детальна інформація та запис на співбесіду за телефоном (067) 369 95 32, (097) 389 32 30

 

13 лютого 2024 року

«Газмережі» відновили газопостачання у Куп’янському районі

Фахівці Харківської філії «Газмережі» відремонтували газопровід середнього тиску, обстріляний окупаційними військами рф та відновили газопостачання у одне з сіл Куп’янського району. Понад 20 будинків Куп’янщини знову з газом.

У Липецькій громаді вжиті заходи для збереження газопостачання споживачам після пошкодження росіянами одного з розподільних газопроводів. Це дало змогу не припиняти подачу газу у оселі.

У Люботині оперативно локалізовано витік газу через пошкоджені будинкові газопроводи, після обстрілу міста.

 

12 лютого 2024 року

Запрошуємо приєднатись до команди Харківської філії «Газмережі»

Дергачівська дільниця Харківської філії «Газмережі» запрошує на роботу наступних фахівців:

 • майстер служби експлуатації мереж і ПРГ
 • майстер сектору обліку та розрахунку за розподіл газу
 • диспетчер аварійно-диспетчерської служби
 • контролер газового господарства
 • електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 • слюсар аварійно-відбудовних робіт
 • слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування
 • слюсар з експлуатації та ремонту підземних газопроводів
 • водій автотранспортних засобів

Ми пропонуємо:

 • офіційне працевлаштування;
 • повний соціальний пакет;
 • стабільну та своєчасну оплату праці

Детальна інформація та запис на співбесіду за телефоном (067) 369 95 32, (097) 389 32 30

 

 

12 лютого 2024 року

Армія рф завдала ударів по газовій інфраструктурі трьох громад

Ворог завдав чергових ударів по газовій інфраструктурі Харківської області. Під обстріли армії рф потрапили розподільні газопроводи середнього тиску та газові мережі житлових будинків у трьох громадах.

У прикордонній Козачій Лопані газовикам Харківської філії «Газмережі» вдалось усунути наслідки пошкодження газопроводу середнього тиску без припинення газопостачання у домівки селища.

У Золочівській громаді ліквідацію наслідків обстрілів будинкових газопроводів також проведення без припинення подачі газу.

У Куп’янській громаді окупаційні війська обстріляли житлові квартали та розподільний газопровід, що доставляє газ у одне із сіл. Понад 20 будинків залишились без газу. Куп’янські газовики локалізували витоки енергоносія через обстріляні труби та роблять все можливе для відновлення газопостачання у село.

 

 

09 лютого 2024 року

Долучайтесь до Газмереж у телеграм

 • Отримуйте інформацію швидко на свій гаджет.
 • Першим дізнаватися важливі новини. Інформація доходить до підписників миттєво.
 • Зворотній зв’язок: ми на зв’язку, тож якщо маєте запитання або побажання, можете залишати їх повідомленнях.

Приєднуйтесь до офіційного телеграм-каналу Харківської філії «Газмережі» прямо зараз за посиланням

https://t.me/khgas_naftogaz

Чекаємо на вас!

 

 

09 лютого 2024 року

Безпека при використанні газу у оселі

Газова плита, за допомогою якої ми готуємо смачненькі страви, може стати ризиком для близьких людей. Якщо використовувати її не за призначенням – наприклад опалювати своє житло.

Чому це небезпечно:

 • Можливість пожежі, вибуху при перегріві та займанні предметів або меблів розташованих поблизу плити, якою намагаються обігріти свій будинок.
 • Ризик отруїтись чадним газом під час використання газової плити для опалення житлових приміщень.

Чадний газ не має кольору та запаху. Перші симптоми отруєння – погане самопочуття. Але, якщо людина спить, цього вона може не відчути.

Бережіть себе і нехай природний газ буде лише джерелом комфорту у Вашій оселі.

 

 

08 лютого 2024 року

Ми подбали аби кожен наш клієнт отримав доступ до особового рахунку за розподіл газу

Все дуже просто.

 • Крок 1: Перейдіть за посиланням на сайт «Газмережі» https://my.grmu.com.ua/login
 • Крок 2: Оберіть зі списку оператора мереж і введіть номер особового рахунку
 • Крок 3: Введіть три перших літери прізвища власника особового рахунку та свій e-mail
 • Крок 4: Підтвердіть реєстрацію у своїй поштовій скриньці та створіть пароль для входу у кабінет.
 • Крок 5: Фінішна пряма – всі дані за розподіл газу доступні у будь-який момент

 

 

07 лютого 2024 року

«Газмережі» підключили газ у Богодухівському районі

 Після завершення робіт газовидобувним підприємством, фахівці Харківської філії «Газмережі» відновили газопостачання до 12 населених пунктів Богодухівського району.

Наразі до газу підключено 1617 домоволодінь. Відновлення подачі газу у 58 осель, мешканців яких не було вдома, буде здійснюватись за зверненням споживачів.

Дякуємо нашим клієнтам за співпрацю при оперативному проведенні пуско-налагоджувальних робіт.

 

 

06 лютого 2024 року

На час робіт призупинено розподіл газу до 1,7 тис. домоволодінь Богодухівського району

 На час проведення робіт з зупинкою газорозподільної станції газовидобувним підприємством у Богодухівському районі, тимчасово призупинено розподіл газу до 1675 споживачів району.

Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» просить мешканців населених пунктів, де відсутня подача газу, самостійно перекрити крани перед газовими приладами для безпечного відновлення газопостачання у будинки.

Відновлення подачі газу здійснюватиметься після завершення робіт газовидобувачем та заплановане на 06.02.2024р.

 

 

06 лютого 2024 року

«Газмережі» ліквідували витоки газу після обстрілів у двох громадах області

Протягом тижня фахівці Харківської філії «Газмережі» ліквідували витоки газу через обстріляні ворогом газопроводи шести житлових будинків Харківської області.

Аварійні роботи проведені у населених пунктах Куп’янської та Липецької громад.

У всіх можливих випадках на перебиті труби було накладено бандажі, без припинення газопостачання у домівки.

 

 

05 лютого 2024 року

«Газмережі» відремонтують газопровід у Харківському районі

 Через необхідність ремонту одного з розподільних газопроводів у Харківському районі, тимчасово призупиняється розподіл газу у наступні населені пункти:

 • с. Черкаські Тишки

вул. та пров. Маяковського

вул. Лугова (у будинки з №1 по №25)

вул. Іванівка

вул. Арсєнтьєва

пров. Шевченко

вул. та пров. Титова

пров. Озерний

вул. Голдобіна

вул. Підгірна

 • с. Руські Тишки

вул. Лісна

вул. Зарічна

Відключення газу для проведення ремонтів заплановане 09.02.2024 р., з 09-00 год.

Відновлення газопостачання планується розпочати 09.02.2024 р., з 13-00 год.

 

 

02 лютого 2024 року

Зміївські та Ізюмські газовики пройшли курс навчань щодо роботи в умовах бойових дій

 Працівники п’яти дільниць Зміївського УЕГГ та колектив Ізюмської дільниці Харківської філії «Газмережі» пройшли черговий навчальний тренінг щодо безпечного виконання службових обов’язків в умовах бойових дій.

У Змієві лекції для газовиків проведені міжнародною гуманітарною організацією та стосувались поведінки під час артобстрілів, визначення безпечних місць в будівлі та на відкритій місцевості під час прильотів, допомоги близьким під час бойових дій.

 

 

02 лютого 2024 року

Як виявити витік газу

Розповідаємо вам про способи, що допоможуть виявити витік газу.

Хоч газ і не має чітких ознак, проте є методи, що дозволяють вчасно виявити аварійну ситуацію й уникнути небезпеки.

За запахом: природний газ не має запаху, однак до нього додають спеціальну речовину – одорант. Він має специфічний неприємний запах, який зазвичай порівнюють із запахом «тухлих яєць».

 • На слух: у місцях стиків та з’єднань труб і шлангів, газ може витікати із шиплячим звуком.
 • На дотик: для цього слід провести рукою вздовж стиків, фланцевих з’єднань газопроводу. Якщо відчуваєте холодне повітря, що йде з труби, значить витік є.
 • Візуально: на відкритій місцевості, в місці витоку газу взимку може побуріти сніг, або влітку пожовтіти трава, також на поверхні води можуть з’являтися бульбашки.

 

Пам’ятайте, що в жодному разі не можна використовувати вогонь, аби виявити витік газу й намагатися самостійно локалізувати його! У разі виявлення витоку газу телефонуйте до аварійно-диспетчерської служби за номером 104.

 

Дотримуйтесь правил безпеки й будьте пильними!

 

 

01 лютого 2024 року

Фахівці Харківської філії «Газмережі» отримали нагороди Міністерства енергетики України

За вагомий особистий внесок у розвиток газорозподільної галузі, сумлінну працю в умовах воєнного стану та високий професіоналізм Подяками Міненерго нагороджені:

 

 • Віталій Гаплєвський – слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування Дергачівської дільниці Дергачівського управління газового господарства
 • Віктор Середа – слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування Липецькоїх дільниці Мереф’янського управління газового господарства
 • Михайло Шаповалов – електрогазозварник Балаклійської дільниці Чугуївського управління газового господарства

Наші колеги відбудовувались газові мережі у деокупованих ЗСУ містах, селах та селищах Балаклійської, Дергачівської, Липецької громад. Завдяки їх праці блакитний вогник знову запалав у сотнях домівок родин Харківської області.

Пишаємося колегами та дякуємо всім, хто в умовах бойових дій, підтримує функціонування критично-важливої інфраструктури.

 

 

30 січня 2024 року

Понад 1,5 тисячі споживачів здійснили помилки у оплатах за розподіл газу

Протягом останніх місяців фахівці Харківської філії «Газмережі», за запитом клієнтів, проаналізували понад 1,5 тис. звернень щодо не зарахування оплати за розподіл газу на особові рахунки споживачів. При розгляді отриманих квитанцій про оплату було виявлено, що споживачі помилково сплачують за послугу з розподілу природного газу на реквізити Оператора ГРМ, який надавав послугу до 30.06.2023 на території Харківської області.

Шановні клієнти, дуже уважно перевіряйте реквізити компанії, якій сплачуєте за послуги!!! Звертаємо увагу, що з 01.07.2023 змінено надавача послуг з розподілу газу та банківські реквізити для здійснення оплати. З липня минулого року послуги розподілу газу на території Харківської області (крім міста Харків) надає Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»:

Банківські реквізити для оплати за розподіл газу побутовими споживачами:

Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»

код ЄДРПОУ 45051254

IBAN UA143518230000026039300108023 в АТ «Ощадбанк»

(для побутових споживачів)

Перевірити зарахування платежу, стан особового рахунку або оплатити за розподіл газу мешканці Харківської області можуть через особистий кабінет Газмереж https://my.grmu.com.ua/login.

При здійсненні помилкової оплати на рахунок іншої організації:

 • створити новий шаблон щомісячного платежу за розподіл газу у мобільних застосунках банків (якщо оплата здійснюється за шаблоном)
 • у новому шаблоні зазначити реквізити Харківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України»

– звернутись до організації, на рахунок якої були помилково оплачені кошти із заявою на повернення оплати споживачу, додати квитанцію про оплату, виписку з банку про IBAN карткового рахунку споживача для повернення коштів, копію паспорту та ІПН.

 

 

30 січня 2024 року

«Газмережі» локалізували 12 аварійних ситуацій у будинках Куп’янської громади

Протягом вихідних газовики Харківської філії «Газмережі» локалізували 12 аварійних ситуацій на газопроводах житлових будинків Куп’янської громади. Всі аварійні ситуації виникли через обстріли окупаційною армією рф житлових кварталів.

Локалізація аварій проведена у двох населених пунктах Куп’янського району. У трьох випадках роботи виконані без припинення газопостачання до осель.

 

 

29 січня 2024 року

Вибух у Лозовій не пов’язаний з використанням природного газу

У понеділок, 29.01.2024р. о 05 годині ранку, на адресу аварійно-диспетчерської служби Харківської філії «Газмережі» надійшло повідомлення про вибух, що стався у одному з приватних житлових будинків м. Лозова. На щастя у результаті надзвичайної ситуації ніхто з мешканців не постраждав.

 

Фахівці Лозівської дільниці Харківської філії «Газмережі» оперативно виїхали на місце аварії та обстежили газові комунікації будинку. Встановлено наступне: система газопостачання будинку, газові прилади та автоматика безпеки опалювального котла знаходяться у технічно-справному стані. Місця можливих витоків газу відсутні. У житловому будинку встановлено тільки опалювальний прилад. Приміщення, де встановлено опалювальний прилад руйнацій не зазнало. Газова плита розташована у літній кухні та також знаходиться у технічно-справному стані.

Вибух не пов’язаний з використанням природного газу у побуті.

 

 

26 січня 2024 року

Як оплата за розподіл газу впливає на стан газової інфраструктури

Майже два роки поспіль критично важлива інфраструктура Харківщини зазнає постійних обстрілів та руйнувань, ворожа армія нищить житлові будинки мирного населення міста Харкова та Харківської області. Не зважаючи на це природний газ продовжує надходити до майже 1 млн осель, а всі ремонти перебитих газопроводів проводяться у максимально стислі терміни.

Щоденно газовики Харківської та Харківської міської філій «Газмережі» забезпечують стабільний розподіл газу й до критично важливих підприємств, щоб люди у важкий холодний період були з теплом та затишком.

Можливість відновлювати газову систему та забезпечувати її стабільну роботу у прикордонному регіоні існує завдяки коштам, що оплачують споживачі за доставку (розподіл) природного газу.

За рахунок оплати здійснюється, у тому числі:

 • Відновлення газорозподільної системи після обстрілів

Лише з початку 2024 року Харківська та Харківська міська філії «Газмережі» ліквідували 30 наслідків обстрілів газових мереж, відновили газопостачання для понад 2 тис. домоволодінь, виконали ремонти газових мереж у обстріляних районах Харкова та чотирьох громадах області.

 • Обстеження газопроводів та усунення пошкоджень

Для попередження можливих витоків газу та зупинок газопостачання газовики проводять комплексне приладове обстеження газорозподільних мереж. У цьому році запланована діагностика 6,6 тис. км. газопроводів.

 • Локалізація аварійних ситуацій у будинках

Щомісяця аварійно-диспетчерські служби Харківської та Харківської міської філії «Газмережі» локалізують близько 1,5 тис. аварійних ситуацій у житлових будинках, пов’язані із витоками газу.

 • Ремонти розподільних газопроводів

За кілька тижнів цього року виконано ремонти газових мереж у трьох громадах Харківщини. Після завершення робіт відновлено газопостачання для майже тисячі родин області.

Дякуємо нашим клієнтам, які розуміють важливість функціонування критично-важливої інфраструктури в умовах бойових дій і роблять свій внесок у її подальшу роботу.

 

 

25 січня 2024 року

«Газмережі» ліквідували аварійну ситуацію у селищі Рогань

Фахівці Харківської філії «Газмережі» ліквідували аварійні ситуації на газових мережах, після обстрілу росіянами селища Рогань Харківського району. Внаслідок прильотів у селищі були перебиті газові комунікації п’яти житлових будинків.

У Липецькій громаді ремонт пошкоджених росіянами будинкових мереж проведений без припинення газопостачання. Локалізація наслідків перебиття газових мереж окупаційними військами також здійснений у Козачій Лопані.

Колектив Харківської філії «Газмережі» висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих, через терористичні атаки рф, харків’ян та мешканців області. Бажає якнайшвидшого одужання всім пораненим.

Робимо все можливе аби газ та тепло, в умовах бойових дій, продовжували надходити у оселі Харківської області.

 

 

18 січня 2024 року

З початку року ворог близько 20 раз обстріляв газові комунікації Харківської області

Снарядами окупаційних військ були пошкоджені розподільні газопроводи середнього та низького тиску, газопроводи будинків у Золочівській, Дергачівській, Липецькій, Зміївській громадах.

Під час ліквідації наслідків прильотів, Харківською філією «Газмережі» було відновлено газопостачання для понад 150 родин Харківської області. Крім того, у п’яти випадках вдалось виконати ремонти перебитих газопроводів без припинення газопостачання споживачам.

Відновлення і ремонт пошкоджених газових мереж здійснюється за рахунок коштів, оплачених за розподіл газу.

 

 

18 січня 2024 року

Чому важливо дбати про безпеку при використанні газу

Найближчі дні у області за прогнозом будуть з перепадами температур та опадами

Аби наші клієнти почувались у своїх оселях затишно, рекомендуємо, під час негоди, регулярно контролювати тягу у димовентканалах.

Навіщо це потрібно? – Аби у вашому приміщенні не накопичувався небезпечний чадний газ.

Лайфхак як самостійно перевірити наявність тяги:

 • піднесіть смужку паперу до вентиляційної решітки. Якщо папір притягнеться до неї — тяга є, якщо ні – немає.
 • не використовуйте сірники чи запальнички для перевірки, оскільки у димвентканалах можуть бути легкозаймисті речовини.

Якщо тяги немає, переконайтеся, що у приміщенні є природний повітрообмін.

Важливо! Якщо тяга відсутня або зворотна (у такому випадку чадний газ потрапляє в приміщення), вимкніть газові прилади та зверніться до спеціаліста. До усунення несправностей використовувати газове обладнання дуже небезпечно.

 

11 січня 2024 року

Харківська філія «Газмережі» локалізувала наслідки ворожих обстрілів у трьох громадах області

Протягом останніх днів фахівці Харківської філії «Газмережі» локалізували наслідки обстрілів розподільних газопроводів та газових комунікацій житлових будинків у Липецькій, Куп’янській та Зміївській громадах області.

 • У Липецькій громади внаслідок обстрілів рф були пошкоджені кілька газопроводів житлових будинків та два розподільних газопроводів низького тиску. Ремонт пошкоджених мереж низького тиску вдалось провести без відключення газопостачання до осель.
 • У Зміївській громаді протягом кількох годин після прильотів були обстежені газові мережі, виявлені та усунуті пошкодження на газогонах. Зміївчани залишились із газом.
 • У Куп’янській громаді армія рф вкотре обстрілювала житлові будинки. Аварійна ситуація на будинкових мережах оперативно локалізована аварійно-диспетчерською службою.

 

 

08 січня 2024 року

Оновлені рахунки за розподіл газу доступні у особистих кабінетах на сайті «Газмережі»

Для користувачів особистих кабінетів на сайті «Газмережі» доступні онлайн рахунки за розподіл газу за січень 2024 року.

Зареєструвавши особистий кабінет та завантаживши рахунок можна:

– дізнатись обсяг річної замовленої потужності на 2024 рік

– розмір щомісячного платежу за розподіл газу на поточний рік

– оплатити послуги.

Дякуємо нашим клієнтам за співпрацю!

 

 

06 січня 2024 року

Харківська філія «Газмережі» ліквідувала шість аварійних ситуацій після обстрілів

З початку року фахівці Харківської філії «Газмережі» локалізували шість аварійних ситуацій на газових мережах, що стались через обстріли рф населених пунктів обсласті.

Локалізація аварій проведена у Харківському та Куп’янському районах Харківської області.

Усунути наслідки обстрілу газопроводу низького тиску у Куп’янській громаді газовикам вдалось без припинення газопостачання до осель.

 

 

1 січня 2024 року

НКРЕКП ЗАТВЕРДИЛА СТАВКИ ЗА ПРИЄДНАННЯ ДО ГАЗОВИХ МЕРЕЖ НА 2024 РІК

Згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг від 29.12.2023 р. № 2644 «Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2024 рік в умовах дії воєнного стану», Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» надає інформацію про розміри ставок плати за стандартне приєднання для споживачів Харківської області.

Ставки плати за стандартне приєднання до газових мереж у Харківській області на 2024 рік   (грн., без ПДВ)

Тип місцевості

та тип газопроводу

Типорозмір лічильника газу
G-1.6 G-2.5 G-4 G-6 G-10
Міська місцевість
Підземний газопровід 14390 14390 14390 16770 20930
Надземний газопровід 14390 14390 14390 16770 20930
Сільська місцевість
Підземний газопровід 14830 14830 14830 17210 21370
Надземний газопровід 14830 14830 14830 17210 21370

 

 

29 грудняя 2024 року

За пів-року «Газмережі» відновили газову інфраструктуру у сім селищ Харківщини

Повномасштабне вторгнення рф на територію нашої держави зміцнило та згуртувало українців у захисті рідних земель, рідної мови, наших ресурсів, кожного сантиметру сіл, міст та селищ від заходу до сходу, від півдня до півночі України.

Завдяки героїзму ЗСУ, Харківщина оговтується від рашистської навали але близькість до кордону з ворогом тут відчувається щодня. По прильотам у житлові будинки, громадські об’єкти, обстрілам інфраструктури.

Пів-року тому газорозподільні мережі Харківської області перейшли під опіку національного оператора ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Для захисту критично-важливої інфраструктури, відбудови постраждалої області, забезпечення стабільного газопостачання, підтримки родин, Харківська філія «Газмережі»:

 •  виконала ремонти пошкоджених розподільних газопроводів та газопроводів житлових будинків у 40 населених пунктах деокупованих громад області;
 •  відновила подачу газу та відбудувала газові мережі до 7 сіл і селищ Харківського, Ізюмського, Чугуївського районів області;
 •  підключила газопостачання для близько тисячі родин, чиї будинки постраждали від агресії рф;
 •  провела обстеження понад 2,2 тис. кілометрів газопроводів, ліквідувала 165 виявлених ушкоджень на мережах;
 •  локалізували 4,7 тис. небезпечних ситуацій у домівках споживачів;
 •  організовано захист 134 інфраструктурних об’єктів від можливих уражень внаслідок військових дій.

Для доступу споживачів до власних даних особових рахунків, у перший місяць діяльності Харківської філії «Газмережі» відкриті особисті кабінети для клієнтів. Близько тисячі консультацій на місяць отримують споживачі через діючий контакт-центр. За проханням мешканців деокупованих районів, стартувала нова послуга виїзних центрів обслуговування.

Метрологічна служба «Газмереж» провела понад 10 тис. безкоштовних повірок лічильників мешканців Харківської області. Майже 300 приладів обліку газу пройшли повірку у «Газмережах» на замовлення підприємств та організацій прикордонного регіону.

До договірних умов із національним оператором мереж долучилось 335,6 тисяч родин Харківської області. Попри бойові дії, переважна більшість родин намагається підтримувати енергетичний фронт країни. Рівень розрахунків мешканців Харківщини за розподіл газу становить майже 80%.

Кожен на своєму фронті, кожній у своїй родині робить все можливе для перемоги України у боротьбі з агресором.

 

 

10 листопада 2023 року

Щодо тимчасового припинення розподілу газу

У зв’язку з проведенням робіт на газорозподільних мережах у Харківському районі, тимчасово призупиняється газопостачання до домоволодінь, розташованих на наступних вулицях смт. Безлюдівка:
• вул., пров., в-ду 1-го Травня;
•вул., пров., в-ду Зміївському;
• в-ду Мостобудівників;
• в-ду, вул., пров. Незалежності;
• в-ду, пров. Овочевому;
• вул., в-ду Огородньому;
• вул., пров., в-ду Полуничному;
• в-ду, вул. Р. Левицького;
• вул., в-ду, пл., пров. Стадіонному;
• вул., в-ду, пров. Чайковського;
• вул. Бережній;
• вул., пров. Журавлиному;
• вул., пров. Зеленому;
• вул. І. Подкопая;
• вул. Кооперативній;
• вул., пров. Лиманському;
• вул. Нагірній;
• вул., пров. Новому;
• вул. Перемоги;
• вул., пров. Піщаному;
• вул. Удянська Набережна;
• вул. Харківська;
• вул. Юності;
• пров. Боровому;
• пров. Ветеринарному,
• пров. Залізничному;
• пров. Заливному;
• пров. Зеленогайському;
• пров. Криволужському;
• пров. Лісному;
• пров. Луговому;
• пров. Новоселівському;
• пров. Покровському;
• пров. Селянському;
• пров. Сосновому;
• пров. Торфяному,
• пров. Удянському,
• пров. Шкільному.
Початок планових робіт на мережах проводитиметься 15.11.2023 р. з 09-00 год.
Відновлення газопостачання планується розпочати 16.11.2023 р. з 10-00

 

 

6 жовтня 2023 року 

Спеціалісти Харківської філії «Газмережі» локалізували аварійні ситуації у чотирьох громадах області

Протягом останніх двох тижнів спеціалісти Харківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» локалізували десять аварійних ситуацій на газових мережах, спричинених обстрілами окупантів.
У тому числі газовики відремонтували пошкоджений газопровід високого тиску у Золочівській громаді. Усунули витоки газу через перебиті газопроводи середнього і низького тиску у Куп’янській громаді, локалізували аварійну ситуацію на газопроводі низького тиску у Дергачівській громаді без припинення газопостачання, локалізували аварійні ситуації у Борівській громаді.

Загалом до газу підключено понад 60 будинків, які залишились без палива через агресію рф.

 

 

4 жовтня 2023 року

Через агресію рф прикордонне село Дергачівської громади 1,5 роки залишалося без газу

Фахівці Харківської філії «Газмережі» повернули газопостачання у прикордонне село Дергачівської громади, яке окупанти позбавили енергоносія у квітні 2022 року.
Відновлення зруйнованої окупантами інфраструктури проводилось у кілька етапів: обстеження та розмінування трас газопроводів спільно з саперами ДСНС, заміна розбитого армією рф газорегуляторного пункту, ліквідація пошкоджень на газорозподільних мережах, ліквідація пошкоджень газових комунікацій житлових будинків. Загалом газовики ліквідували понад 100 пошкоджень газових комунікацій у населеному пункті.
Наразі у прикордонному селі Дергачівської громади до газу підключено близько 60 домоволодінь. Відновлювальні роботи тривають.

 

 

3 жовтня 2023 року

Для коректного нарахування плати за  розподіл газу на наступний рік споживачам потрібно передати показання газових лічильників

 Для коректного нарахування плати за розподіл газу у 2024 році, не залежно від обсягів споживання газу, споживачам потрібно обов’язково передати показання газових лічильників з 01 по 05 жовтня. На підставі обсягів газу, використаних клієнтами Газмереж у період з 01 жовтня 2022 року по 30 вересня 2023 року буде розрахована вартість розподілу газу на наступний рік.

Передати показання газових лічильників можна одним з наступних способів:

 • Через особистий кабінет на сайті Газмереж https://my.grmu.com.ua/login
 • Через viber контакти центрів обслуговування клієнтів (з можливістю надіслати фото лічильника)

Дергачівський ЦОК (097) 054 65 85

Зміївський ЦОК (067) 673 32 67

Красноградський ЦОК (067) 503 07 47, (067) 571 38 46

Куп‘янський ЦОК (067) 551 37 3, (067) 551 26 92

Мереф‘янський ЦОК (067) 654 64 77

Чугуївський ЦОК (098) 712 69 57

Зазначені контакти ЦОК працюють виключно з 1 по 5 число на прийом показань через viber

 • Зателефонувавши до контакт-центру:

38 066 300 28 88,

38 098 300 28 88,

38 093 300 28 88.

 • За допомогою сервісів gas.ua

Як розраховується плата за розподіл газу на наступний – 2024 рік:

Сукупний обсяг спожитого газу у період з 01 жовтня 2022 року по 30 вересня 2023 року ділиться на 12 місяців. Отримана цифра помножується на тариф на розподіл газу.

Для споживачів, які спожили природний газ в обсязі меншому ніж встановлений НКРЕКП розмір мінімального обсягу річної замовленої потужності або не використовували газ і не оформлювали заяву на від’єднання свого домоволодіння від газорозподільних мереж розраховується мінімальний платіж за розподіл газу.

Цінуємо кожного, тому пояснюємо специфіку розрахунків. А ще – створюємо комфортні умови. Тож рекомендуємо клієнтам філій вести облік «блакитного палива» в особистому кабінеті https://my.grmu.com.ua/login

 

 

29 вересня 2023 року

Щодо тимчасового припинення розподілу газу

На час ремонтів призупиняється газопостачання у Бірки Харківського району
В зв’язку з проведенням аварійних робіт на газорозподільних мережах, 05.10.2023 року буде припинено газопостачання до споживачів – мешканців села Бірки, Харківського району.
Орієнтовний час припинення газопостачання з 09.00 до 16.00 год. 05.10.2023 року.

 

 

29 вересня 2023 року

Щодо тимчасового припинення розподілу газу

З метою підготовки газових мереж до сталого функціонування під час опалювального періоду 2023-2024 р.р. буде призупинена доставка газу у двох населених пунктах.
2 жовтня з 8:00 буде тимчасово призупинена доставка газу споживачам с. Григорівка Солоніцівської громади, що мешкають за адресами:
вул. Зелена; пров. Зелений; вул. Мирна; пров. Мирний; вул. Молодіжна; в-д. Молочний.
Відновлення газопостачання буде проводитися 02 жовтня до 17:00 години.
3 жовтня з 9:00 тимчасово буде призупинено доставку газу споживачам м. Богодухів, що мешкають у житловому масиві по вул. Космічна.
Відновлення газопостачання буде проводитися 03 жовтня до 17:00 години.
Для відновлення газопостачання необхідна присутність мешканців домоволодінь в кожному газифікованому будинку (квартирі) та забезпечення доступу до газопроводу-вводу та газоспоживаючого обладнання.

 

 

28 вересня 2023 року

Щодо тимчасового припинення розподілу газу

У зв’язку з необхідністю виконання ремонтних робіт Харківським лінійним виробничим управлінням магістральних газопроводів на вихідному газопроводі ГРС Мерефа (вихід Буди) буде припинено газопостачання побутовим споживачам в с. Першотравневе.
Відключення газу відбудеться 03.10.2023 р. о 09:00.
Відновлення газопостачання планується розпочати 04.10.2023 р. з 09:00
Також у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводі низького тиску по вул. Рай-Оленівська в с. Рай-Оленівка буде припинено газопостачання 153 побутовим споживачам.
Відключення газу відбудеться 05.10.2023 р. о 09-00.
Відновлення газопостачання планується розпочати 06.10.2023 р. з 09-00.

 

 

22 вересня 2023 року 

Як перерахувати плату за розподіл газу у випадку пошкодження житла

Харківська та Харківська міська філії «Газмережі», які працюють у зоні активних бойових дій розуміють весь біль мешканців Харківщини, яких окупаційні війська рф залишили без житлових будинків. Адже пріоритетною діяльністю газовиків є комфорт та безпека клієнтів.

Згідно з чинним законодавством, не сплачувати за послуги розподілу газу споживачі можуть при підтвердженні, що руйнування чи пошкодження призвели до унеможливлення використання природного газу.

Спеціально для споживачів, чиє житло пошкоджено або зруйновано внаслідок агресії рф, застосовується механізм перерахунку вартості розподілу (доставки) газу:

Для отримання перерахунку, власник пошкодженої оселі може звернутись до найближчого центру обслуговування філії «Газмережі» на особистий прийом або засобами поштового і електронного зв’язку з наступним пакетом документів:

 • актом про пошкодження/руйнування житлового будинку та документ, що підтверджує дату пошкодження/руйнування (надається Органами державної влади, ДСНС);
 • свідоцтвом про право власності на житло;
 • фото пошкодженої/зруйнованої домівки;
 • копією паспорту та ідентифікаційного коду.

Перерахунок проводиться за період з дати пошкодження/руйнування об’єкту споживача та призупинення роботи газових мереж до дати відновлення можливості користуватися природним газом споживачам.

Контакти філій «Газмережі»:

 • Харківська міська філія «Газмережі» (особові рахунки клієнтів розпочинаються з цифр 131…):

Електронна пошта [email protected].

 • Харківська філія «Газмережі» (особові рахунки клієнтів розпочинаються з цифр 132…)

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

 

 

7 вересня 2023 року 

На час ремонтів тимчасово призупиняється розподіл газу у три села Чугуївського району

В зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на підземному газопроводі 12.09.2023 року тимчасово призупиняється розподіл газу до споживачів сіл Дачне, Курортне та Українське Чугуївського (колишнього Зміївського) району.

Відновлення газопостачання буде проводитися після завершення ремонтіу газопроводу, орієнтовно 12.09.2023 року.

 

 

25 серпня 2023 року 

У Лозівському районі планується проведення ремонтних робіт

31 серпня у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на магістральному газопроводі, можливе припинення газопостачання споживачам села Олексіївка Олексіївської громади Лозівського району (колишній Первомайський).
Орієнтовний час проведення ремонтних робіт – з 11:00 до 13:00 31 серпня.

 

 

24 серпня 2023 року 

У чотирьох громадах області буде тимчасово відключене газопостачання

28 серпня о 9:00 у зв’язку з ремонтом на газопроводі високого тиску буде припинено газопостачання у селах:
– Затишшя (Харківська громада, Індустріальний район м. Харкова)
– Благодатне (Вільхівська громада)
– Зернове (вільхівська громада)
Відновлення газопостачання планується розпочати 29 серпня з 9:00.
7 вересня у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на магістральному газопроводі, буде припинено газопостачання до споживачів в селах:
– Ясеневе
– Сніжків по вулиці Зоряна (колишня Ковпака), вулиці Соборна (колишня Твардовського) та пров. Зелений.
Орієнтовний час припинення газопостачання з 9:00 до 17:00 7 вересня.

 

 

16 серпня 2023 року 

Щодо тимчасового припиненння розподілу газу

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт 17 серпня можливе припинення газопостачання споживачам таких населених пунктів Олексіївської громади Лозівського району (колишнього Первомайського):
– село Киселі;
– село Кам’янка;
– селище Слобідське.
Орієнтовний час проведення ремонтних робіт з 10:00 до 14:00 17.08.2023 року.

 

 

14 серпня 2023 року 

Харківську філію «Газмережі» очолив Дмитро Безпалов

З 09 серпня 2023 року директором Харківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» призначено Безпалова Дмитра Вячеславовича.
У 1997-2001 роках Дмитро Безпалов здобув вищу освіту у Харківському Державному економічному Університеті за спеціальністю менеджмент організацій.
Під час трудової діяльності обіймав керівні посади з функціями формування стратегій розвитку компаній, операційного управління, взаємодії з органами місцевого самоврядування, формування ефективних команд, формування та розвиток нових проектів.
Передостаннє робоче місце – начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській області.
Маючи багаторічний досвід роботи лідера та управлінця, довів вміння працювати у команді, знаходити ефективні комунікації із колективом, вміння працювати на результат.

 

 

4 серпня 2023 року 

На час ремонтів тимчасово призупиняється розподіл газу до двох сіл Харківського району

У зв’язку з необхідністю виконання ремонтних робіт газових мереж, тимчасово призупиняється розподіл газу до 650 споживачів – мешканців с. Вільхівка та с. Степанки Харківського району.
Відключення газу заплановане 10.08.2023 р. з 09-00 год.
Відновлення газопостачання планується розпочати 11.08.2023р. з 09-00год.

 

 

2 серпня 2023 року 

Щодо тимчасового припинення розподілу газу

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт 09.08.2023 року буде припинено газопостачання до споживачів в селі Слобожанське.

Орієнтовний час припинення газопостачання – з 10.00 до 17.00 09.08.2023 року.

 

 

21 липня 2023 року 

Для проведення ремонтів газогонів тимчасово призупиняється розподіл газу до чотирьох селищ Харківського району

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газорозподільних мережах, тимчасово призупиняється розподіл газу споживачам с. Котляри, с. Мовчани, с. Федорці, с. Павленки Харківського району.
Відключення газу відбудеться 27.07.2023 р. о 09-00 год.

Відновлення газопостачання планується розпочати 28.07.2023 р. з 09-00 год.

 

 

20 липня 2023 року 

Фахівці Газмереж відремонтують газопровід у будинку Чкаловського

Для заміни ділянки будинкового газопроводу діаметром 40 мм, 25 липня 2023 року буде припинене газопостачання споживачам – мешканцям будинку №7 по вул. Свободи смт. Чкаловське, Чугуївського району.

Відновлення газопостачання буде проводитись після заміни пошкодженої ділянки мережі, з дотримання вимог безпеки систем газопостачання.

 

 

17 липня 2023 року 

Щодо тимчасового призупинення розподілу газу

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газорозподільних мережах, тимчасово призупиняється газопостачання до споживачів колишнього села Затишшя (нині частина Індустріального району м. Харків) – клієнтів Харківської філії “Газмережі”.
Відключення газу заплановане на 19.07.2023р., з 10-00 год.
Відновлення газопостачання планується розпочати 20.07.2023р., з 10-00 год.

 

 

3 липня 2023 року 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПОСТАЧАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ СПОЖИВАЧАМ У ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІЙ ЗОНІ ХАРКФВСЬКОЇ ФІЛІЇ “ГАЗМЕРЕЖІ” НАЦІОНАЛЬНОГО ОПЕРАТОРА ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» ПОСТАЧАЛЬНИКОМ «ОСТАННЬОЇ НАДІЇ»

03.07.2023 Харківська філія “Газмережі” національного оператора ТОВ «Газорозподільні мережі України» отримала повідомлення від інформаційної платформи ОГТСУ, про те, що 1 споживач отримує природний газ від постачальника «останньої надії» – ГК «Нафтогаз України» (https://gas.ua/uk/home/slr).
Дана інформація розміщена на виконання пункту 2 глави 2 розділу ХІV Кодексу газорозподільних систем і змін внесених постановою НКРЕКП №1909 від 29.10.2021 року.

 

 

1 липня 2023 року 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПОСТАЧАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ СПОЖИВАЧАМ У ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІЙ ЗОНІ ХАРКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ “ГАЗМЕРЕЖІ” НАЦІОНАЛЬНОГО ОПЕРАТОРА ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» ПОСТАЧАЛЬНИКОМ «ОСТАННЬОЇ НАДІЇ»

01.07.2023 Харківська філія “Газмережі” національного оператора ТОВ «Газорозподільні мережі України» отримала повідомлення від інформаційної платформи ОГТСУ, про те, що 6 споживачів отримують природний газ від постачальника «останньої надії» – ГК «Нафтогаз України» (https://gas.ua/uk/home/slr).
Дана інформація розміщена на виконання пункту 2 глави 2 розділу ХІV Кодексу газорозподільних систем і змін внесених постановою НКРЕКП №1909 від 29.10.2021 року.

 

29 червня 2023 року 

«ГАЗМЕРЕЖІ» забезпечуватимуть газом прифронтову Харківщину

Забезпечення жителів Харківській області «блакитним паливом» відтепер буде здійснюватись під егідою національного оператора ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Територію провадження господарської діяльності з розподілу природного газу компанії розширено, згідно з Постановою НКРЕКП № 1131 від 28.06.2023.

У зону відповідальності новоутвореної Харківської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» ввійдуть населені пункти Богодухівського, Ізюмського, Красноградського, Куп’янського, Лозівського, Чугуївського та Харківського районів Харківської області.

Загалом підприємство відповідатиме за безперебійне обслуговування майже пів мільйона споживачів. Серед пріоритетів – оптимізація технічних процесів,  раціональне використання енергетичних ресурсів і налагодження прозорої фінансової взаємодії з державою, партнерами та клієнтами.

Зазначимо: раніше створені Кропивницька та Дніпровська філії обслуговують понад 664 тисячі клієнтів. Це населення та критична інфраструктура Кіровоградщини, селища Донець і села Копанка Ізюмського району Харківської області, а також міста Дніпра та відповідних населених пунктів Дніпровського району Дніпропетровської області.

Окрім того, вдосконалено рівень клієнтського сервісу. Впроваджено зручний особистий кабінет з розширеним меню послуг. Також у взаємодії з ГК «Нафтогаз України» посилено роботу Контакт-центрів та зібрано платіжки за розподіл і споживання газу в зручному й оптимізованому форматі.